
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 6 - Jul 11
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Konges Slojd Babylepel Onyx 4StOnze zachte siliconen babylepels van Konges Slojd maken etenstijd een stuk leuker wanneer je baby rond de leeftijd van 6 maanden begint met het ontdekken van nieuwe smaken. De lepels zijn gemaakt van hoogwaardig, veilig siliconen en hebben een ergonomisch ontworpen handvat dat speciaal is afgestemd op kleine handjes. Dit zorgt voor een comfortabele grip en helpt je kindje wennen aan het eten van vaste voeding. Productspecificaties: Set: 4 lepels in
Onze zachte siliconen babylepels van Konges Slojd maken etenstijd een stuk leuker wanneer je baby rond de leeftijd van 6 maanden begint met het ontdekken van nieuwe smaken.
De lepels zijn gemaakt van hoogwaardig, veilig siliconen en hebben een ergonomisch ontworpen handvat dat speciaal is afgestemd op kleine handjes. Dit zorgt voor een comfortabele grip en helpt je kindje wennen aan het eten van vaste voeding.
Productspecificaties:
-
Set: 4 lepels in verschillende kleuren (Onyx)
-
Materiaal: 100% siliconen, veilig voor baby’s
-
Design: ergonomisch handvat, makkelijk vast te houden
-
Leeftijd: geschikt vanaf 6 maanden
-
Onderhoud: eenvoudig schoon te maken
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy