SKU: 76535097089

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss

Sale price$28.75 Regular price$31.95
Save 10%

Pay in installments of $7.99 with ShopPay, AfterPay and Klarna

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Aug 4 - Aug 9

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Nelf Nelfalite Xcellent GlossNelf Nelfalite Xcellent Gloss is een hoogwaardige hoogglanslak voor binnen en buiten met een uitstekende vloei en langdurige bescherming. Deze lak combineert een strakke hoogglansafwerking met goede weersbestendigheid en duurzaamheid. Dankzij de soepele verwerking en mooie bolle glans ontstaat een representatief en professioneel eindresultaat. Belangrijkste kenmerken Hoogglans lak Geschikt voor binnen en buiten Goede weersbestendigheid Uitstekende

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss is een hoogwaardige hoogglanslak voor binnen en buiten met een uitstekende vloei en langdurige bescherming. Deze lak combineert een strakke hoogglansafwerking met goede weersbestendigheid en duurzaamheid. Dankzij de soepele verwerking en mooie bolle glans ontstaat een representatief en professioneel eindresultaat.

Belangrijkste kenmerken

  • Hoogglans lak
  • Geschikt voor binnen en buiten
  • Goede weersbestendigheid
  • Uitstekende vloei
  • Lang glansbehoud
  • Duurzame bescherming
  • Overschilderbaar na circa 12 uur
  • Rendement circa 11 m² per liter

De voordelen van Nelf Nelfalite Xcellent Gloss

Een belangrijk voordeel van Nelf Nelfalite Xcellent Gloss is de combinatie van esthetiek en bescherming. De hoogglansafwerking zorgt voor een strak en egaal oppervlak dat vuilafstotend werkt en eenvoudig te reinigen is. Tegelijkertijd beschermt de lak hout en metaal tegen weersinvloeden en slijtage.

Door de goede vloei ontstaat een glad eindresultaat zonder zichtbare rol- of kwastaanzetten. Dit maakt het product geschikt voor projecten waarbij uitstraling een belangrijke rol speelt, zoals kozijnen, deuren en gevelbetimmering.

Daarnaast zorgt de duurzame samenstelling voor langdurig glansbehoud en een verlengde onderhoudscyclus.

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss op kleur gemengd

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss is verkrijgbaar in wit en in vele kleuren via het Nelf Color Impression kleurmengsysteem. Hierdoor kan de lak perfect worden afgestemd op de gewenste uitstraling. De hoogglans zorgt voor een krachtige kleurweergave en een luxe uitstraling.

Hoe verf ik met Nelf Nelfalite Xcellent Gloss?

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss kan worden aangebracht met een kwast of lakroller. Voor grotere projecten kan ook geschikte spuitapparatuur worden gebruikt.

De ondergrond moet schoon, droog en draagkrachtig zijn. Nieuw hout wordt vooraf voorzien van een geschikte grondlak, zoals Nelfapre Xtreme Grondlak of Nelfapre Xtreme Zuso BB. Metaal wordt ontroest en voorzien van een roestwerende primer.

Het product is gebruiksklaar en hoeft doorgaans niet verdund te worden. Indien nodig kan licht worden verdund met terpentine.

Hoeveel Nelf Nelfalite Xcellent Gloss heb ik nodig?

Het theoretisch rendement bedraagt circa 11 m² per liter per laag. Het werkelijke verbruik hangt af van de ondergrond en applicatiemethode.

Bij een oppervlak van 100 m² is voor één laag gemiddeld ongeveer 9 liter nodig. Voor een optimaal resultaat worden doorgaans twee lagen aangebracht.

Beschikbare volumes Nelf Nelfalite Xcellent Gloss

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss is verkrijgbaar in:

  • 1 liter – geschikt voor kleinere projecten
  • 2,5 liter – ideaal voor grotere schilderklussen

Hierdoor kan de juiste hoeveelheid eenvoudig worden afgestemd op de omvang van het project.

Wat is de droogtijd van Nelf Nelfalite Xcellent Gloss?

Bij een temperatuur van 20°C en een relatieve luchtvochtigheid van 65% is de lak stofdroog na circa 30 minuten. De verf is overschilderbaar na ongeveer 12 uur.

Lagere temperaturen kunnen de droogtijd verlengen.

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss Aanbieding

Bij Verfsale is Nelf Nelfalite Xcellent Gloss regelmatig scherp geprijsd. Hierdoor kan een duurzame hoogglansafwerking voordelig worden toegepast.

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss kopen bij Verfsale

Nelf Nelfalite Xcellent Gloss kopen bij Verfsale betekent kiezen voor kwaliteit en langdurige bescherming. Verfsale helpt bij het samenstellen van het juiste verfsysteem.

Is Nelf Nelfalite Xcellent Gloss de juiste hoogglanslak voor jou?

Deze lak is geschikt voor binnen- en buitentoepassingen waar een duurzame hoogglansafwerking gewenst is. Denk aan kozijnen, deuren, boeidelen en gevelbetimmering.

Bestel nu voordelig bij Verfsale en profiteer van snelle levering.

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 76535097089

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.9 ★★★★★
Based on 25 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
G
Verified Purchase
Greg from MidW
Natrona Heights, US
★★★★★ 3
Does the job but dangerous to walk with!
Does the job but dangerous to walk with: foot is sliding inside the sock if the foot was treated with cream or lotion prior. It is uncomfortable to sleep with but a necessary hurdle to heal your heels!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on December 24, 2025
T
Verified Purchase
Texgurl
Alexandria, US
★★★★★ 4
Does the trick
Bought it with urea cream for my senior dad who was diabetes. Careful with it, it will tear
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 6, 2026
A
Verified Purchase
Amazon Customer
Bozeman, US
★★★★★ 5
The really work!
Bought these or a friend with severely dry cracked feet. The change was significant and immediate. They wore them around the house for a day and that night they could already feel the difference.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on January 12, 2026
L
Lina
Cuba, US
★★★★★ 5
Fabulously bizarre and effective
These silicone socks have to be the strangest item I have ever ordered from Amazon. However strange they are, I was pleasantly surprised with them. My order came with two pairs, and I took one pair out to wash before use. I laughed at handling them then because they were a cross between hospital socks and leftover mannequin skin…trippy. The socks dried fast, so I put on foot lotion and put the socks on. The socks are beige skin tones that cover the entire foot up to the ankle, basically booties. The silicone is very soft and makes putting on and taking off the socks easy. They are also surprisingly easy to walk around in because the bottoms have grips, again, like hospital socks. I walked on tile, hardwood, and carpet with no slipping. The booties also stayed in place with no issues. I was concerned my feet would sweat, but that didn't happen. I was able to wear them for 3 hours without sweaty feet. When I took them off, my feet were a lot more soft than before or if I had used regular socks. For reference, my feet are not terrible, but the skin around my toes is dry and peeling from my picking(gross, I know). The socks I got are a size large, which worried me because they are big, but the site said for my shoe size (9) that's what I should order, and they were right. They are the perfect size and stretchy for room. I can't believe how cool and well-thought-out these socks are, on top of working. Honestly, these are among the top 20 favorite items I've ordered from Amazon. They may look incredibly strange, and they are, but they work wonders.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on June 5, 2025
A
Verified Purchase
Amazon Customer
Boise, US
★★★★★ 3
Not well made
I have used these for 2 weeks now and one of them has a hole in the sole... I won't ever buy them again
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on July 15, 2025

recommand products